Kan dat? Vakantie vieren en fit blijven? Tuurlijk kan dat! Voor de één een eitje voor de ander een opgave. Ik zie het wel voor me: een ver warm land. Hotel of tent dichtbij de zee. Opstaan voordat de rest van het toerisme wakker wordt. Hardloopschoenen aan en GO! Wat is er nou mooier dan rennen op een bijna verlaten strand met de warme zon in je rug? Heb jij er iets meer moeite mee je te motiveren? Lees dan verder!

Feit staat voorop dat vakantie de tijd is om te genieten, ontspannen en van het lekkere eten te genieten dat een vakantieland vaak te beiden heeft. Je hebt dus wel tijd genoeg maar vaak ontbreekt de motivatie om die tijd in te vullen met een bewuste sportieve actie. Hoe blijf je dan fit op vakantie?

Voorbereid
Ten eerste. Zorg dat wanneer je er zin in krijgt en de situatie ervoor gemaakt is, niets je kan tegenhouden. Je hebt namelijk je sportschoenen ingepakt, een sporttopje of t-shirt bij de hand en je lievelingssportbroek ligt ernaast.

Beweeg!
Ok. Op een handdoekje naast het zwembad, in het zand of dat mooie blauwe meer overkijken is natuurlijk ultiem vakantie vieren. Maar je wordt zoveel mooier bruin als je rondom dat zwembad of op het strand mee doet met alle fun. En met een beetje fantasie zet je het zo om in een topworkout.

Beachvolleybal
Uithoudingsvermogen gecombineerd met kracht, nieuwe vrienden en een mooie bruine huid.
Zwemmen
Spreekt vrijwel alle spieren aan en als je eerst door 5 meter hoge golven moet dan ben je keihard aan het werk. Let op: verlies je bikini/zwembroek niet 🙂
Beachvoetbal
Mijn favoriet! Ultiem vermoeiend door het rulle zand en enorm verslavend omdat dezelfde mensen elke dag weer terug komen voor een potje.
Hardlopen
‘s Ochtends en ‘s avonds wanneer het rustig is je uithoudingsvermogen verbeteren en genieten van de mooie omgeving. Ik ontdek zo in het begin van de vakantie waar de supermarkt zit en die heerlijke bakker.
(Golf)Surfen
Een full body workout die ook nog eens uitdagend en bovendien heel stoer is
Beachball
Sinds ik in Tel Aviv van het strand heb genoten ben ik hieraan verknocht geraakt. Het lijkt daar wel een nationale sport. op het hele strand hoor je het ‘pok-pok’ van de balletjes en daar zit een hoop kracht achter. Als je het goed doet sta je ongeveer 6 meter uit elkaar en ram je flink met je forehand het balletje naar je medespeler. Werkt verslavend!

En dat is dan alleen nog maar op het strand. Fietsen, yoga, mediteren, buikspieroefeningen op het dakterras, badminton, lange wandelingen… Zo moeilijk is het niet! Mocht je er toch niet van overtuigd zijn of wat extra motivatie nodig hebben, hoor ik het graag! LOVE2MOTIVATE

 

 

 

 

Cristel on EmailCristel on FacebookCristel on InstagramCristel on Linkedin
Cristel
Cristel
Cristel Zwart | Founder Love2workout
Ik ben Cristel, oprichter van Love2workout en dit is mijn missie:
Een gezondere en gelukkigere wereld door plezier in sporten!
Dit wil ik voor elkaar krijgen door zoveel mogelijk mensen aan het sporten te krijgen, informeren over welke sporten er allemaal te doen zijn en te laten zien dat je kan sporten met veel plezier!
Wil je nog meer over me weten? Lees dan mijn persoonlijke verhaal onder contributers. Veel plezier op Love2workout!
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.